O nás

Terasa a zahrádka
OD ROKU 2010

Steak bar bison

Steak Bar Bison se nachází v centru města Hlinska na Dvořákově nábřeží. Najdete nás v 1. patře nad Plzeňskou pivnicí. V blízkosti je zimní a fotbalový stadion, u kterého můžete zaparkovat své auto.  Na parkovišti je možnost dobití elektromobilu.


Otevření restaurace se datuje k roku 2010 na vysvědčení. Restaurace prošla náročnou rekonstrukcí z bytových prostorů.


Specializací baru je grilování kvalitního masa z českých chovů na lávovém grilu.  Tento styl přípravy steaků je časově náročnější než třeba na pánvi, proto je potřeba počítat s delší časovou prodlevou při vyšší obsazenosti restaurace. Vnitřní kapacita restaurace je 40 míst.  V létě si můžete posedět na venkovní terase – cca 30 míst. Zhruba 20 metrů od budovy se nachází bankomat Moneta bank.


Domácí zvířata jsou po předchozí domluvě povolena. WIFI na místě zdarma (heslo u obsluhy). Rádi přivítáme Vaše malé ratolesti, ale prosíme o ohleduplnost k ostatním hostům, kteří si přišli v klidu posedět a vychutnat si večeři.  Rezervaci stolu doporučujeme dostatečně dopředu. Zhruba týden až 14 dní předem z důvodu omezené kapacity našeho baru. Rezervace přijímáme pouze telefonicky!!!!  Stůl Vám podržíme cca 30 minut.